FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

Jaká je cenová nabídka za reklamu ve výtahu?


Ceník se vždy liší podle počtu výtahů (ploch) v daných lokalitách a doby inzerce. V ceně je vždy zahrnut tisk + nabízíme zpracování grafického návrhu reklamy zcela zdarma s možností měsíční aktualizace. Konkrétní cenová nabídka dostupných formátů je vždy zobrazena u vybrané lokality.
Kde se informační panely nachází?


Informační panely se nachází v bytových domech na sídlištích s nejfrekventovanějším počtem obyvatel. Vždy se inzeruje v min. 50 výtazích s dosahem přibližně na 4000 obyvatel, které s informačním panelem přijdou do styku každý den.
Jak dlouho mohu inzerovat?


Inzerce je minimálně na dobu 1 kalendářního měsíce. Čím delší doba inzerce je objednána, tím výhodnější je celková cena.
Jaké grafické podklady se použijí?


Zašleme vám požadované parametry pro zpracování vlastního grafického podkladu nebo můžete využít námi zpracovanou grafiku zcela zdarma.
Co se stane s reklamou v případě vandalismu?


Od začátku fungování této služby jsme se nepotkali s ničím, co by ohrozilo přístupnost reklamy. Naše informační panely jsou již přirozenou součástí bytových domů a jejich obyvatel, kterým každý měsíc přinášíme kromě inzertního obsahu také kulturní přehled a program místního kina. Dojde-li k poškození panelu, panel bude co nejdříve uveden do původního stavu.
Jaký typ panelů je použit?


Používáme kvalitní hliníkové clip rámy bezpečnostního typu. Plakáty formátu A3 či A2 jsou chráněny fólií.
Mohu si vybrat konkrétní domy, v nichž chci inzerovat?


Inzerce je pro danou lokalitu vždy jednotná, s jednou verzí plakátu (není-li lokalita rozdělena na části). Cena vždy zahrnuje všechny plochy dohromady a nelze tedy vaší reklamu zobrazit jen na některých plochách.

© 2020-2022 stronger than pots

The information on this site is not intended or implied to be a substitute for professional medical advice, diagnosis or treatment. Stronger Than Pots makes no representation and assumes no responsibility for the accuracy of information contained on or available through this web site, and such information is subject to change without notice. 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now